Rusza IX edycja konkursu:
sprawdźcie, jaką niespodziankę przygotowaliśmy!

Od zeszłego roku Projekt z klasą funkcjonuje w szerszej formule, ma więcej nagród i dodatkowe kategorie! Do rywalizacji zapraszamy uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz wszystkich klas i typów szkół ponadpodstawowych. Do zdobycia 56 grantów na łączną sumę 62 000 zł.

Start konkursu już 1 października! Macie aż 8 tygodni (do 28 listopada) na przesłanie nam swojego zgłoszenia i wzięcie udziału w walce o granty. Udział w konkursie to prestiż dla Was, waszej klasy i szkoły, a także możliwość zmierzenia się z najlepszymi drużynami z całego kraju, nauczenia się wielu nowych rzeczy i… poczucia satysfakcji z realizacji celu.

Rok 2018 jest wyjątkowy – celebrujemy setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Nie może zatem zabraknąć akcentu niepodległościowego w naszym konkursie. UWAGA – tylko w tym roku dokładamy szóstą, dodatkową kategorię specjalną „Świętujemy niepodległość”. Pozostałe kategorie specjalne to: „Budujemy relacje”, „Stosujemy nowe technologie”, „Myślimy nieszablonowo”, „Działamy z sercem”, „Prezentujemy projekt”. Szczegóły znajdziecie w zakładce nagrody.

Jak widzicie, wiele się w naszym konkursie dzieje, ale jedna rzecz pozostaje niezmienna: nasz apetyt na świetne pomysły! Mamy apetyt na ciekawe, oryginalne projekty o dowolnej tematyce, które w nietuzinkowy sposób nam zaprezentujecie i które z radością potem przeprowadzicie. Trzy-dwa-jeden… startujemy!

 
Copyright by Wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone