Niezwykła mapa „Projektów z klasą”

Nie wszyscy mogli zdobyć nagrody – chociaż było ich dużo więcej niż początkowo planowaliśmy. Mamy jednak nadzieję, że w konkursie „Projekt z klasą” każda Drużyna Projektowa zyskała coś wyjątkowego...

Doświadczenie w zakresie pracy metodą projektu, umiejętność prezentacji własnych pomysłów, poczucie odpowiedzialności za efekty działań i praca w grupie – to dla młodzieży potencjał wyjątkowy, który w przyszłości będzie motorem jeszcze wielu edukacyjnych wyzwań.

Jesteśmy pod wrażeniem każdego nadesłanego projektu – za każdym kryje się bowiem inna historia i inni ludzie, dzięki czemu możemy cieszyć się tak dużym bogactwem tematów i poznać wiele edukacyjnych pasji. Budujące jest to, że niezależnie od miejsca zamieszkania, liczebności szkoły, możliwości technicznych czy organizacyjnych, młodzież chce opowiadać o swoich pomysłach, chce zdobywać nowe umiejętności, chwalić się swoją wiedzą i współpracować ze społecznością lokalną. Nasz podziw budzi również wielkie zaangażowanie nauczycieli, którzy potrafią zachęcić młodzież do aktywności, nauki i współdziałania. Mamy nadzieję, że dzięki temu przygoda z „Projektem z klasą” była dla wszystkich wspaniałym edukacyjnym doświadczeniem.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z niezwykłą mapą „Projektów z klasą”. Zaznaczyliśmy na niej miejsca, w których narodziły się projekty konkursowe. Możecie tu odnaleźć projekty realizowane w Waszej najbliższej okolicy, a także poznać tematy, którymi interesują się uczniowie w najdalszych zakątkach Polski!

Przejdź do mapy „Projektów z klasą” »
 
Copyright by Wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone