Zobacz, jak młodzież walczy
o realizację edukacyjnych marzeń!

Program „Projekt z klasą” udowadnia, że można połączyć naukę z fascynującą przygodą. Aktywne zdobywanie wiedzy różnymi sposobami, współpraca w grupie czy okazja do rozwijania talentów – to tylko niektóre korzyści z pracy metodą projektów. Konkurs Nowej Ery jest pod tym względem wyjątkowy! Dodatkowo pomaga rozwijać takie umiejętności, jak: zaangażowanie, współdziałanie, odpowiedzialność i determinację w osiąganiu celów, ponieważ uczniowie muszą zadbać również o „rozgłos” dla swoich projektów i zachęcić wszystkich do głosowania on-line.

Zgłoszenie pracy do konkursu „Projekt z klasą” to dopiero pierwszy etap rywalizacji. Drugim jest promocja projektów, która właśnie się rozpoczęła.

Ponieważ głosowanie odbywa się on-line na stronie internetowej www.projektzklasa.pl i jest dostępne dla każdego (bez logowania), grupy projektowe muszą teraz zainteresować swoimi pomysłami i przekonać do głosowania jak najwięcej osób.

Jeśli więc spotkacie w swojej miejscowości lub podczas wirtualnych wędrówek w sieci uczniów, którzy z entuzjazmem zachęcają do wsparcia swojego projektu, dajcie się wciągnąć do zabawy! To dla nich dowód na to, że warto wychodzić z inicjatywą i zabiegać o realizację swoich planów.

Zobaczcie, jakie są możliwości działań promocyjnych, może kiedyś również zaplanujecie zdobycie wsparcia finansowego dla swojego projektu.
Możliwości działań promocyjnych »"
 
Copyright by Wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone