Jury VIII edycji

Justyna Suchecka

Justyna Suchecka

Pierwsze wprawki dziennikarskie zaliczyłam w "Wiadomościach Witnickich". Byłam jeszcze w liceum i nie myślałam, że kiedyś będę dziennikarką. Po skończeniu II LO w Gorzowie Wlkp. wybrałam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Tam oprócz ekonomii studiowałam politykę społeczną - bardziej od liczb interesują mnie ukryci za nimi ludzie.
Czytaj dalej ...

Do poznańskiego oddziału "Gazety Wyborczej" trafiłam w 2008 roku - jeszcze na studiach. W maju 2013 roku przeniosłam się do Warszawy. Piszę głównie o edukacji, sukcesach i problemach młodych ludzi. Uwielbiam media społecznościowe i dlatego chętnie kontaktuję się z czytelnikami przez Facebooka, Twittera a nawet Snapchata i Instagrama. Na YT współprowadzę kanał Krótka Przerwa.


Marta Florkiewicz-Borkowska

Marta Florkiewicz-Borkowska

Nauczycielka języka niemieckiego oraz zajęć technicznych i artystycznych w Szkole Podstawowej im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach, trenerka edukacyjna, moderatorka, edukatorka w zakresie nowoczesnych rozwiązań w edukacji, trenerka w programie Cybernauci oraz Mistrzowie Kodowania,
Czytaj dalej ...

autorka artykułów dotyczących wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji, prelegentka na konferencjach edukacyjnych, współorganizatorka i współprowadząca cykl webinarów Superbelfrzy Nocą, absolwentka arteterapii, uczestniczka warsztatów doskonalących i programu Futur Classroom Lab w Brukseli, prelegentka na konferencji TEDxRawaRiver w Katowicach, należy do społeczności Superbelfrzy RP. Autorka kilku innowacji pedagogicznych, związanych z wykorzystywaniem nowoczesnych technologii w nauczaniu, z rękodziełem oraz z wprowadzaniem elementów arteterapii w szkole. Fanka nauki metodą projektu, uczenia przez nauczanie, odwróconej lekcji oraz nowoczesnych technologii. Propagatorka wykorzystywania gier planszowych i zabaw aktywizujących w edukacji. Prowadzi dwa blogi: deutschfun z języka niemieckiego oraz handmade z zajęć technicznych. Nauczyciel Roku 2017.


Tomasz Przygoda

Tomasz Przygoda

Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w Szkole Podstawowej nr 14 im. Stefana Jaracza i Szkoły Podstawowej nr 18 im. Jana Kochanowskiego w Tarnowie. Opiekun Samorządu Uczniowskiego w SP 14 (dawniej Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II) i opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu „Dzieci Przygody”.
Czytaj dalej ...

Współpracował z CEO jako mentor w internetowym kursie „Aktywny samorząd uczniowski – kurs dla opiekunów”, oraz przy realizacji wielu projektów o tematyce historycznej i obywatelskiej. Miłośnik literatury fantastycznej i historycznej, podróży, gór, gier strategicznych figurowych jak i komputerowych.
Najlepszy Wychowawca Roku – Tarnów 2009, Nauczyciel – Wolontariusz 2017.


Jan Stradowski

Jan Stradowski

Szef działu nauki magazynu „Focus”, z wykształcenia lekarz medycyny, z zamiłowania biolog i przyrodnik. W Radiu TOK FM prowadzi audycję „Człowiek 2.0”. Więcej – www.stradowski.net.


 
Copyright by Wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone