Zasiądź w wirtualnym jury
i zdecyduj, kto wygra!

Z wielką przyjemnością informujemy, że do Konkursu „Projekt z klasą” zgłoszono ponad 240 projektów edukacyjnych. Każdy z nich jest wyjątkowy i każdy ma w sobie potencjał wielkiej edukacyjnej przygody. Doceńmy wspaniałą pracę naszej młodzieży i pomóżmy jej spełnić edukacyjne marzenia! Liczy się każdy głos!

Jak głosować? To bardzo proste!
1.Przejrzyj prace zebrane w Galerii Projektów Konkursowych i wybierz swojego faworyta.
Możesz zagłosować na projekt, który porusza ważny dla Ciebie temat, możesz odszukać ten z najbliższej okolicy i wspierać lokalną młodzież lub wybrać jeszcze inny, który Cię szczególnie zainspiruje. Najważniejsze, że uczestnicy konkursu czekają na Twój głos! Daj im sygnał, że doceniasz uczniowskie inicjatywy!
2.Następnie kliknij przycisk „Głosuj” przy wybranym projekcie. Pamiętaj, że możesz głosować codziennie przez cały kwiecień.
Będzie to wspaniała odpowiedź na zaufanie, z jakim młodzież powierza nam swoje marzenia. Dla dziesięciu prac, które dostaną największą liczbę głosów przeznaczyliśmy granty w wysokości 3 000 zł każdy. Dzięki nim projekty mają szansę zostać wdrożone w życie.


Przypominamy zasady głosowania:
głosowanie odbywa się na stronie www.proejktzklasa.pl (konkurs) przez kliknięcie przycisku „Głosuj” przy wybranym projekcie
w głosowaniu może wziąć udział każdy, kto wejdzie na stronę konkursową – nie ma wymogu logowania się, w głosowaniu mogą brać udział także uczestnicy konkursu
z jednego komputera można oddać dziennie 1 głos na 1 pracę konkursową
liczba oddanych głosów będzie na bieżąco widoczna przy każdej pracy konkursowej
wygrywa 10 prac z największa liczbą głosów


Liczy się rywalizacja fair-play!

MAJĄC NA UWADZE SZACUNEK DLA WSPANIAŁEJ PRACY WSZYSTKICH
GRUP PROJEKTOWYCH PROSIMY GŁOSUJĄCYCH O STOSOWANIE SIĘ
DO ZASAD ZDROWEJ RYWALIZACJI I WALKĘ FAIR-PLAY.

 
Copyright by Wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone